Usługi

Nasz sukces to setki zadowolonych klientów!

LOCUS GŁOGÓWNasza firma jest jedną z większych firm wykonawczych w regionie. Wykonujemy kilkadziesiąt kompleksowych instalacji w domkach jednorodzonych rocznie. Zaczynając od przyłączy do budynku a kończąc na uruchomienie systemu grzewczego. Współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi w okręgu, z którymi zrealizowaliśmy inwestycje w zakresie instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych dla różnego typu obiektów jak szkoły, centra handlowe, świetlice, remizy, zakłady przemysłowe.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz profesjonalne narzędzia, które pozwalają na wykonanie praktycznie wszystkich instalacji wewnętrznych sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, przemysłowych i gazowych oraz zewnętrznych przyłączy i sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych.

Dodatkowo opracowujemy dokumentację i prowadzimy inwestycje. Przeprowadzamy przeglądy i serwisy urządzeń oraz instalacji. Realizujemy zarówno duże inwestycje jak również te mniejsze dla klientów indywidualnych.

 

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA LOCUS

Pompy ciepła - kotłownie - instalacje C.O - rekuperacja


Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z branży odnawialnych źródeł energii, techniki grzewczej oraz sanitarnej zaprasza do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI