O nas

LOCUS - HURTOWNIA INSTALACYJNA W GŁOGOWIEJuż od ponad 15 lat prowadzimy rodzinną firmę "LOCUS" w Głogowie. Początki firmy zaczęły się od prowadzenia małego sklepu z artykułami hydraulicznymi oraz urządzeniami sanitarnymi.

Przez lata zbierania doświadczeń w handlu dołączyliśmy do oferty usługi instalacyjne. Wieloletnia praca i zdobyte dzięki niej doświadczenie, pozwoliły nam wyrobić sobie opinię ekspertów w branży odnawialnych źródeł energii, technice grzewczej oraz sanitarnej.

Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi oraz realizacji wszystkich projektów z branży, możemy zaopatrzyć każdą budowę jak i remont od umywalki do skomplikowanych urządzeń grzewczych w atrakcyjnych cenach.


Na dzień dzisiejszy prowadzimy hurtownie instalacyjną z dużym zapleczem materiałowym, obsługujemy klientów indywidualnych, instytucję państwowe jak i firmy. Służymy profesjonalnym doradztwem w branży. Posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą!

 

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA LOCUS

Pompy ciepła - kotłownie - instalacje C.O - rekuperacja


Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z branży odnawialnych źródeł energii, techniki grzewczej oraz sanitarnej zaprasza do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI